Trener mentalny

Jacek Kobyliński

Nazywam się Jacek Kobyliński. Jestem trenerem mentalnym. Specjalizuję się w holistycznym podejściu do rozwoju osobistego.

Nauczę Cię:

  • jak czerpać niesamowitą radość, jaką sprawia edukacja i rozwój,
  • jak regularnie korzystać ze szczęścia i wartości, które oferują książki, szkolenia, konferencje i inne formy dla Ciebie dostępne,
  • jak dbać i rozwijać się finansowo, mentalnie i fizycznie.

Pokażę Ci, jak pokochać sport, zdrowe odżywianie oraz odnaleźć swoją duchowość.

Wszystkie metody, z których korzystam są sprawdzone – jestem ich wieloletnim praktykiem.

Z przyjemnością pomagam innym i dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Rozwój osobisty to moja życiowa pasja, która pozwala mi się realizować oraz żyć na własnych zasadach. Daje mi on dużo radości i energii, którymi dzielę się z otaczającym mnie światem.

Jeśli chcesz żyć świadomie, panować nad emocjami, chcesz być szczęśliwszy i pomagać innym, to jesteś w dobrym miejscu!

Jestem promotorem holistycznego podejście do życia.

Jako trener mentalny zajmuję się holistycznym podejściem do rozwoju osobistego. Wierzę, że każdy z nas ma potencjał do osiągnięcia swoich marzeń i celów, ale czasami potrzebujemy trochę pomocy, by go odkryć i wykorzystać.

Moim celem jest pomaganie ludziom w osiągnięciu równowagi i harmonii we wszystkich aspektach ich życia – ciała, umysłu, emocji i duchowości. Poprzez indywidualne sesje oraz warsztaty, pomagam ludziom uwolnić ich pełny potencjał i odkryć swoje prawdziwe ja.

Jeśli szukasz wsparcia w osiągnięciu swoich celów i marzeń, jesteś gotowy na zmianę i chcesz poprawić swoje samopoczucie i zdrowie, zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną. Razem możemy odkryć Twoje możliwości i stworzyć plan działania, by osiągnąć to, czego pragniesz.

„Jak zmieniłem swoje życie” – Jacek Kobyliński

Obecnie jestem w trakcie pisania książki, obrazującej historię odmiany mojego życia. W książce prowadzę Cię krok po kroku, szlakiem zmiany mojego życia. Wszystko przedstawiam na swoim przykładzie, abyś zdobytą wiedzę wdrożył szybko i bez jakichkolwiek kłopotów. Niebawem premiera!